Staż

Zapraszamy do udziału w programie mentoringowym dla studentów w firmie Versamed!

Czy marzysz o unikalnej szansie na rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku branży medycznej? Teraz masz możliwość dołączenia do naszego programu mentoringowego, który otwiera drzwi do fascynującego świata kompleksowej realizacji inwestycji w dziedzinie medycyny.

O Programie: Firma Versamed serdecznie zaprasza studentów z różnych dziedzin do udziału w naszym programie mentoringowym. Poszukujemy ambitnych i zdolnych osób z obszarów takich jak:

 • Budownictwo,
 • Elektronika,
 • Marketing,
 • Prawo,
 • Administracja,
 • Ekonomia.

Dlaczego warto do nas dołączyć:

 1. Wszechstronna wiedza: Versamed oferuje możliwość zdobycia wiedzy z zakresu inwestycji medycznych, obejmując obszary budowlane, techniczne, prawnicze, administracyjne oraz ekonomiczne.
 2. Mentorstwo od profesjonalistów: Nasi doświadczeni pracownicy są gotowi dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierając Cię w rozwoju zawodowym.
 3. Praktyka w prestiżowej firmie: Dołączając do naszego programu, zyskasz szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia w renomowanej firmie specjalizującej się w kompleksowej realizacji inwestycji medycznych.

Jak dołączyć: Aby wziąć udział w programie mentoringowym Versamed, wystarczy złożyć zgłoszenie na naszej stronie internetowej. Wyślij zgłoszenie mailem i dołącz swoje CV oraz krótkie pismo motywacyjne.

Złóż Zgłoszenie Już Dziś! Daj sobie szansę na rozwój w profesjonalnym środowisku i ucz się od najlepszych w branży. Versamed to miejsce, gdzie Twoje umiejętności mogą kwitnąć!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej: biuro@versamed.pl
Rozpocznij swoją ścieżkę zawodową z Versamed!

\
APLIKUJ

Dołącz do nas

  * Pole obowiązkowe